ISS Education Prezentacja – Memoriał Grzegorza Axentowicza

W dniu 07.09.2013 r. na terenie kortów Milanowskiego Centrum Kultury podczas Memoriału Grzegorza Axentowicza w tenisie gdzie ISS Education przeprowadził prezentacje firmy. W imprezie sportowej wzięło udział kilkudziesięciu zawodników oraz przybyła liczna publiczność z okolic Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. W rywalizacji brał udział Nasz zawodnik Paweł Staniś :) . Memoriał uświetniło przybycie Burmistrza Milanówka Pana Jerzego Wysockiego, który wręczył nagrody dla zwycięzców Memoriału.
Instytut Szkoleń Specjalistycznych ISS Education w części głównej zawodów wystawił stoisko z różnymi rodzajami fantomów i defibrylatorów do udzielania pierwszej pomocy. Instruktor ISS prowadził szkolenia z zakresu BLS dla osób zainteresowanych. Następnie zostały przeprowadzone pokazy technik i taktyk samoobrony w ramach prowadzonego Systemu Aktywnej Samoobrony ISS oraz pokaz udzielana pierwszej pomocy BLS AED z omówieniem wykonywanych czynności. Składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie Waldemarowi Antoniakowi właścicielowi Drajw Tenis z Grodziska Mazowieckiego oraz Włodzimierzowi Filipiakowi Szefowi Sekcji Tenisa z Milanowskiego Centrum Kultury. Oczywiście podziękowania należą się także intruktorom ISS Robertowi, Tomkowi, Mateuszowi oraz członkom sekcji SAS Hubertowi, Kamilowi oraz Klaudi i Klaudi bez których promocja nie byłaby taka skuteczna :) .
Galeria zdjęc dostępna na stronie Facebook ISS Education >> Kliknij Tutaj