Abeba Clogs – Klapki, obuwie zawodowe do zadań specjalnych

Abeba Clogs – Klapki, obuwie zawodowe do zadań specjalnych

ABEBA CLOGS – KLAPKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Buty BHP

Praca wykonywana jest w różnych warunkach środowiskowych. W zwiąku z tym pojawiają się też różne wymagania związane z ochroną życia i zdrowia pracowników. Jednym z elementów wyposażenia pracownika jest obuwie ochronne. Na rynku dostępny jest szeroki asortyment jego gatunków, modeli oraz typów, które znajdują zastosowanie ochronne w różnych obszarach środowiska pracy. Jednym z rodzajów takiego obuwia są klapki medyczne Abeba Clogs.

W dziedzinie medycyny, badań mikrobiologicznych i molekularnych, jak i w technologii spożywczej stosowane są urządzenia, odzież, obuwie, które wymagają aby przed ponownym użyciem poddać je procesowi autoklawowania (sterylizacji). Poprzez ten zabieg następuje zniszczenia gromadzących się na nich drobnoustrojów, grzybów. Butami spełniającymi najwyższe parametry użytkowe są klapki ABEBA Clogs. Jest to specjalna seria obuwia zawodowego, która może być poddawana autoklawowaniu przez 15 minut w temperaturze 121°C lub praniu w tem. 60°C. Klapki te spełniają pożądane stopnie sterylizacji. Ponadto obuwie posiada antypoślizgowe podeszwy klasy SRA oraz jest antystatyczne – ESD według normy DIN EN 61340. Wyposażenie klapek medycznych w zakładany pasek na piętę zwiększa stabilność chodzenia, a tym samym podnosi bezpieczeństwo użytkownika podczas noszenia.

Podsumowując buty zawodowe – ABEBA Klapki medyczne są przygotowane do dezynfekowania w autoklawie lub pralni. Spełniają najwyższe standardy czystości.

Abeba Clogs 9610

 

Cechy użytkowe Abeba klapki medyczne:

  • CE – klapki zgodne z wymogami UE
  • SRA – antypoślizgowość wg EN ISO 20347:2007
  • ESD – antystatyczne zgodne według DIN EN 61340
  • Materiał specjalny – nadają się do autoklawowania
  • Klapki z antypoślizgową podeszwą
  • Dezynfekowane w autoklawie w temperaturze 121°C, 15 min (bez dodatków)
  • Klapki medyczne można prać w temperaturze do 60°C