uWebsiteDesign

uWebsiteDesign – uWD jest firmą działającą na terenie Australii i Polski. uWD z siedzibą w Sydney, Australia jest rozpoznawalną marką, której klientami są zarówno firmy rządowe z sektora transportowego, edukacyjnego oraz prywatne.

uWD specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych, marketingu – online i offline, tworzenia grafiki na potrzeby internetu oraz do tradycyjnego druku. Profil działalności uWD pozwala na zapewnienie ISS Education pełnego wsparcia technicznego oraz marketingowego.

Nasi Klienci

Qantas

Qantas Airlines, Australia – narodowe linie lotnicze Australii. uWD zaprojektował oraz zbudował system online do obsługi pasażerów VIP. System umożliwia komunikacje pomiędzy salonami Qantas zlokalizowanymi w międzynarodowych portach lotniczych w Australii, Ameryce, Europie i Azjii.

 

Oaks

Oaks Hotels and Resorts jest liderem branży hotelarskiej na rynku australijskim. uWD współpracuje bezpośrednio z The Oaks Property Sales i zapewnia wsparcie w zakresie IT, e – marketingu, zarządzania internetową stroną firmową.

 

Boone and Willard

Boone & Willard Plumbing jest jedną z największych firm świadczących usługi hydrauliczne w Australii. uWD zaprojektował oraz zbudował firmową strony internetową wraz z systemem zarządzania stroną. uWD opracował także materiały marketingowe.

 

Arnold and Bolingbroke

Arnold & Bolingbroke jest międzynarodową firmą konsultingową. uWD zapewnił consulting A&B podczas tworzenia nowego wizerunku firmy online. uWD zaprojektował i zbudował stronę internetową firmy A&B z systemem zarządzania stroną.

 

Wiecej informacji o uWD na stronie: www.uWebsiteDesign.com