Defibrylator Lifepak 15

Defibrylator Lifepak 15

LIFEPAK 15 przeznaczony jest pracy min. w Zespołów Ratownictwa Medycznego (w karetkach pogotowia) oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych. To defibrylator-monitor, który zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz klinicznych. Tej funkcjonalności towarzyszy trwałość urządzenia zdefiniowana jako LIFEPAK TOUGH.

LIFEPAK 15 cechuje odporność na uderzenia, upadki, zamoczenie i zabrudzenie. Wysokością testową dla upadku jest 76 cm – odpowadając upadkowi z noszy. Klasa IP 44 oznacza, że urządzenie może pracpwać przy silnym deszczu, wietrze oraz trudnych warunkach.

Ekra LCD z techologią SUnVue

Lifepack 15 Defibrylator ScreenEkran 8,4 cala jest połączony z technologią Sun Vue, która pozwala na przełączanie obrazu o pełnym zakresie kolorów na obraz wysokokontrastowy Sun Vue, cechujący się najlepszą możliwą widocznością przy świetle słonecznym. Ponadto technologia ekranu pozwala na widoczność obrazu pod dowolnym kontem oraz posiada podwójną warstwę ochronną, odporną na uderzenia.

Funkcja metronomu RKO – urządzenie emituje tony, podpowiadające tempo uciskania klatki piersiowej oraz wentylacji podnosząc efektywność resuscytacji.

CODE-STAT Data Review z zaawansowaną analizą RKO – dzięki oprogramowaniu do analizy danych można sprawdzić przebieg akcji ratunkowej.

LIFEPAK 15 z dwufazową falą defibrylacji ADAPTIV™ pozwala na zwiększanie podawanego impulsu energii do 360 J. Ponadto 25 poziomów energetycznych. Praca w trybie ręcznym oraz półautomatycznym (AED), z trybem doradczym SAS oraz technologią cprMAX™. Przyciski sterowania defibrylacją na łyżkach. Możliwość stosowania elektrod jednorazowych.

LP15 DefibrylatorEKG – 12 odprowadzeniowe EKG z analizą i interpretacją słowną. Alarmy dźwiękowe i wizualne wszystkich monitorowanych parametrów

Akumulatory wykonane w technologii litowo-jonowej. Według producenta pozwalają 400 wyładowań z pełną energią do około 6 godzin pracy.

Transmisja danych – urządzenie pozwala na transmitowanie badań EKG w systemie LIFENET -telemedycyny ratunkowej. Defibrylator zapewnia zaawansowaną pomoc dla terapii pacjentów z Ostrym Zespołem Wieńcowym.

Bluetooth – łączność bezprzewodowa umożliwia przesyłanie danych. Wydruk danych umożliwia drukarka 100mm.

Opcje

Pomiar Temperatury – wyświetlanie temperatury na ekranie w jednostkach stopni Celsjusza lub Fahrenheita. Pomiar odbywa się za pomocą różnego rodzaju czujników skórnych, rektalnych, przełykowych.

Możliwość rozbudowy o pomiary inwazyjne i nieinwazyjne ciśnienia krwi,

Pulsoksymetria w technologii Masimo SET® pozwala na dokładne i wiarygodne pomiary przy niskiej perfuzji i w warunkach zakłóceń spowodowanych ruchami pacjenta. Redukuje liczbę fałszywych alarmów.

Możliwość rozbudowy o pomiar CO2 w technologii Microstream® – innowacyjnej i zaawansowanej kapnografii w strumieniu bocznym.

Najnowsza technologia Massimo® Rainbow® – nieinwazyjny pomiar tlenku węgla, methemoglobiny oraz SpO2 w jednym czujniku (do wykrywania narażenia na działanie chemikaliów oraz niektórych leków).
 

http://www.youtube.com/watch?v=khnZdryma-E