AED Philips OneSite HS1

AED Philips OneSite HS1

Philips OnSite HS1 – Defibrylator AED

Philips OnSite HS1 Defibrylator AED

Defibrylator AED Philips OnSite HS1 jest urządzeniem ratującym życie. AED jest prosty w obsłudze, z polskimi komendami głosowymi. Jego podstawową funkcją jest zapewnienie pomocy w przypadku wystąpienia Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK). Pozwala na wykonanie defibrylacji (w trybie półautomatyczym) w celu przywrócenia prawidłowej akcji serca oraz wykorzystanie go gdy potrzebna jest pomoc głosowa podczas prowadzenia Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej (RKO).

AED Philips HS1 – ma niewielkie rozmiary, waży zaledwie 1,5 kg, co pozwala na łatwy transport na miejsce zdarzenia. Specjalny wbudowany algorytm postępowania został zaprojektowany tak, aby dostosowywał się do ratownika, nie wyprzedzał jego działań. Funkcjonalność – dodatkowego instruktażu na żądanie, uruchamiana przyciskiem, pozwala osobie będącej w stresie, niosącej pomoc, przypomnieć sobie wiadomości zdobyte podczas szkolenia. Polecenia przypominają nawet o wezwaniu pogotowia.

Defibrylator AED Philips HS1Gotowość do pracy – każdy defibrylator przed opuszczeniem fabryki przechodzi 120 punktowy test. Podczas codziennej eksploatacji urządzenie przeprowadza codzienne autotesty. Testowana jest nawet gotowość elektrod do niesienia pomocy.

Skuteczność – potwierdzona jest 40 badaniami. Terapia impulsem firmy Philips jest bardzo skuteczna, a technika jej zastosowania minimalizuje efekty szkodliwe dla delikatnego serca.

Szybka gotowość zapewniona jest poprzez funkcję Quick Shock, która pozwala na zastosowanie terapii w zaledwie 8 sekund od zakończenia ucisków klatki piersiowej. Zwiększa to w istotny sposób szansę na skuteczną interwencję.

Zestaw zawiera:Uchwyt scienny AED

  • defibrylator AED (wbudowany jest tryb szkoleniowy),
  • torbę,
  • baterię,
  • elektrody dla dorosłych.

Opcjonalne akcesoria montażowe:

  • uchwyt plexi (np. recepcja),
  • skrzynka z alarmem (miejsca publiczne),
  • zestaw ratowniczy (maseczka elastyczna, nożyczki, rękawiczki, golarka).

AED Philips Sklep